BEYAZİD-İ BESTAMİ -ZİLE بايزيد البسطامي-

"İLETİŞİM ADRESİ"

cyber-wirus@hotmail.com


AÇIKLAMA
---Site içeriğinin kopyalanması, izin alınmadan başka alanlarda kullanılması yasaktır. Sitemizde yer alan tüm videolar kaynak kodları , Google, Yahoo, Megavideo ,Youtube v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır.
---Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır. Bu sitenin bütün hakları saklıdır.
---Yayınlanan haber ve makaleler kaynak gösterilerek içeriği değiştirilmemek şartıyla hertürlü medya ortamında kullanılabilir.
---Makaleler ve düşünceleri yazarların kendi kişisel görüşleridir. Yazıların her türlü sorumluluğu yazıyı yazan yazarına aittir.
---Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan 'yer sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre; site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.
---Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, Yukarıda Verilmiş hotmail iletişim adresinden bize ulaşabilirler.

Hiç yorum yok: